Wyślij wiadomość
SHANGHAI DESIKENSHI MOLECULAR SIEVE CO.,LTD
SHANGHAI DESIKENSHI MOLECULAR SIEVE CO.,LTD
O nas
Dom /

SHANGHAI DESIKENSHI MOLECULAR SIEVE CO.,LTD profil firmy

SHANGHAI DESIKENSHI MOLECULAR SIEVE CO.,LTD

SHANGHAI DESIKENSHI MOLECULAR SIEVE CO.,LTD
SHANGHAI DESIKENSHI MOLECULAR SIEVE CO.,LTD
SHANGHAI DESIKENSHI MOLECULAR SIEVE CO.,LTD
SHANGHAI DESIKENSHI MOLECULAR SIEVE CO.,LTD
SHANGHAI DESIKENSHI MOLECULAR SIEVE CO.,LTD
SHANGHAI DESIKENSHI MOLECULAR SIEVE CO.,LTD
Rynek Główny:
Ameryka Południowa , Zachodnia Europa , Wschodnia Europa , Azji wschodniej , Bliski Wschód
Rodzaj działalności:
Producent , Eksporter , Firma Handlowa
Marki:
DSKS i WITIGER
Ilość pracowników::
20~100
Coroczne wyprzedaże:
80000-200000
Rok założenia:
2005
Eksport szt.::
70% - 80%
obsługiwanych klientów:
4500
Test:
Test001
Chiny SHANGHAI DESIKENSHI MOLECULAR SIEVE CO.,LTD profil firmy
SHANGHAI DESIKENSHI MOLECULAR SIEVE CO.,LTD
Wstęp
Usługi
Historia
Zespół

SHANGHAI DSKS MOLECULAR SIEVE LTD, producent wysokiej jakości sit molekularnych, powstał ponad 20 lat temu, a jego siedziba nadal mieści się w pierwotnej lokalizacji w Szanghaju w Chinach.

Dzięki zakładom produkcyjnym w Szanghaju i Anhui w Chinach oferujemy naszym klientom szeroką gamę produktów o wysokiej wydajności i zapewniamy skoordynowane globalne wsparcie dla wszystkich rynków adsorbentów z sitami molekularnymi
Ścieki jądrowe zawierają różnorodne pierwiastki promieniotwórcze, takie jak uran, pluton, cez, stront, jod, kobalt itp., z których niektóre mają długi okres półtrwania, np. okres półtrwania uranu 238 wynosi 4,5 miliarda lat, a okres półtrwania plutonu 239 wynosi 24 000 lat.Te pierwiastki radioaktywne powodują poważne szkody dla organizmu ludzkiego i środowiska, takie jak rak, działanie teratogenne, mutagenne i tak dalej.Według różnych źródeł i sytuacji stężenie i proporcje różnych pierwiastków promieniotwórczych w ściekach nuklearnych są również różne, ale zwykle znacznie przekraczają międzynarodowe standardy i limity bezpieczeństwa.
Jeśli ścieki nuklearne zostaną wprowadzone do środowiska bez odpowiedniego oczyszczenia, będzie to miało poważny wpływ na ekosystem i zdrowie ludzkie.Materiały promieniotwórcze mogą być przenoszone przez wodę, glebę, powietrze, łańcuchy pokarmowe itp., powodując zwiększenie dawek promieniowania w organizmach żywych, powodując różne choroby i mutacje genetyczne.Dlatego też oczyszczanie i usuwanie ścieków nuklearnych musi odbywać się zgodnie ze ścisłymi normami i specyfikacjami bezpieczeństwa, aby uniknąć ewentualnych wycieków i wypadków.

Ścieki jądrowe oznaczają ścieki powstające w wyniku wykorzystania energii jądrowej, w tym ścieki wykorzystywane do chłodzenia reaktorów jądrowych i ścieki wykorzystywane do przetwarzania odpadów radioaktywnych.Ścieki te zawierają różne poziomy materiałów radioaktywnych i muszą zostać oczyszczone, zanim będą mogły zostać bezpiecznie usunięte lub ponownie wykorzystane.
Woda skażona nuklearnie odnosi się do środowiska wodnego skażonego substancjami radioaktywnymi, takimi jak wyciek jądrowy, wypadek jądrowy, wybuch jądrowy spowodowany środowiskiem o stosunkowo wysokim stężeniu substancji radioaktywnych w wodzie.Ścieki nuklearne to ścieki powstające w procesie produkcyjnym, ich produkcja jest nieunikniona, ale także możliwa do kontrolowania i zarządzania, co oznacza, że ​​możemy je oczyścić poprzez odpowiednie metody oczyszczania i rozsądne oczyszczanie tych ścieków.

22 sierpnia 2023 r. rząd Japonii ogłosił, że 24 sierpnia rozpocznie zrzut do morza skażonej energią jądrową z Fukushimy. Uwalnianie skażonej wody z Japonii będzie trwało co najmniej 30 lat i będzie miało wpływ na cały Ocean Spokojny i nawet wody globalne.Ze względu na duży rozpiętość czasową i szeroki zakres oddziaływania, ogłoszona decyzja japońskiego rządu wywołała wiele zastrzeżeń.
24 sierpnia 2023 r. Tokyo Electric Power Company oświadczyła, że ​​pobrała próbki wody skażonej nuklearnie w celu zrzucenia do oceanu, a stężenie trytu było „zgodne z normą”.Jeśli pozwolą na to warunki pogodowe, skażona energią nuklearną woda z Japonii zostanie zrzucona do oceanu po południu 24 czasu lokalnego, a prace zrzutowe rozpoczną się o godzinie 13.Zgodnie z planem okres odwadniania będzie trwał co najmniej 30 lat.
24 sierpnia 2023 r. o godzinie 13:00 czasu lokalnego japońska elektrownia jądrowa Fukushima First zaczęła odprowadzać do morza wodę skażoną energią jądrową.
24 sierpnia 2023 r. Takashi Takagi, przewodniczący parlamentarnej komisji ds. przeciwdziałań Liberalno-Demokratycznej Partii Japonii i Jun Azumi, przewodniczący parlamentarnej komisji ds. przeciwdziałań Konstytucyjno-Demokratycznej Partii Japonii, odbyli rozmowy w Zgromadzeniu Narodowym.Azumi w pierwszej elektrowni jądrowej w Fukushimie woda skażona energią jądrową zaczęła przedostawać się do oceanu, zwróciła się do komisji budżetowej Izby i Senatu o dokonanie przeglądu podczas sesji oraz poprosiła premiera Japonii Fumio Kishidę o obecność.
Według japońskiej stacji telewizyjnej TBS 26 sierpnia 2023 roku TEPCO przyznało, że około 66% wody skażonej energią jądrową w obecnym zbiorniku zawiera nadmierną ilość substancji radioaktywnych.Na pytanie, kiedy będzie można całkowicie usunąć wodę skażoną energią jądrową, szef działu public relations w firmie Tepco powiedział, że kiedy będzie można całkowicie usunąć wodę skażoną energią nuklearną, Tepco nie ma obecnie żadnych konkretnych planów.
28 sierpnia 2023 r. w japońskiej Fukushimie skażona energią nuklearną woda do morza wkroczyła piąty dzień.Według danych opublikowanych przez Tokyo Electric Power Company, według stanu na wczorajszą północ czasu lokalnego (27), całkowita ilość odprowadzanej wody zanieczyszczonej energią nuklearną osiągnęła około 1095 ton.

W dniu 24 sierpnia 2023 roku Tokyo Electric Power Company poinformowała, że pobrała próbki zanieczyszczonej wodą jądrową, które miały zostać zrzucone do oceanu, i że stężenie tritu było "do normy".Jeśli warunki pogodowe pozwolą, japońska woda zanieczyszczona jądrową zostanie zrzucona do oceanu po południu 24 czasu lokalnego, a praca zrzucenia rozpocznie się o godzinie 13.czas drenażu będzie trwał co najmniej 30 lat.